Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

„Tajemnica starej szafy” – spektakl dla dzieci

19 .10.2017 r. aktorzy teatrzyku EDU ARTIS z Krakowa zaprezentowali dzieciom bajkę edukacyjną „Tajemnica starej szafy” .Bohaterami inscenizacji byli rozbójnik Rumcajs i jego żona Hanka, którzy zaprosili młodych widzów do Rzacholeckiego Lasu. W lesie bohaterowie bajki znajdują starą szafę, ale nie taką zwyczajną.... bo skrywającą postacie z bajek :Dziewczynkę z zapałkami, Kaczkę Dziwaczkę, Śpiącą Królewnę . Sowa Klara zdradza dzieciom dlaczego zła czarownica uwięziła w szafie bajkowe postacie. Rumcajs i Hanka z pomocą dzieci mają za zadanie uwolnić bajkowych bohaterów.

 

Spektakl wywołał mnóstwo pozytywnych emocji, dzieci nie tylko oglądały, ale także czynnie uczestniczyły w humorystycznym przedstawieniu. W bajce nie zabrakło znanych piosenek, czarów, kolorowych strojów i dekoracji oraz świetnej zabawy. Celem spektaklu było zachęcanie dzieci do czytania książek, rozwijania wyobraźni i kreatywności.

p01-20171020

p02-20171020

p03-20171020

p04-20171020

 

 
# Design by : Place your Website.