Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece 2017

Kto jest królem wszystkich zabawek? Kto jest najlepszą przytulanką ? Oczywiście pluszowy miś!. Misie towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości, jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, rozśmieszają, ocierają łzy, pomagają zasypiać. Trudno wyobrazić sobie, żeby pominięto misie w książkach. Sympatyczne niedźwiadki występują w wielu bajkach, baśniach i opowiadaniach. Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony 25 listopada to świetna okazja by spotkać się z najmłodszymi czytelnikami, promować książki dla dzieci, bibliotekę.

 

Na spotkaniach zorganizowanych w naszej bibliotece było głośne czytanie bajek i wierszyków o misiach, miodowy poczęstunek i zabawa z bibliotecznym Misiem Poldusiem. Dzieci chętnie włączały się w rozmowę o ulubionych bajkowych misiach, śpiewały misiowe piosenki . W spotkaniach uczestniczyły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jędrzejowie, z Przedszkola w Łysakowie, Potoku Wielkim, Piaskach, Jasionnie. Biblioteczny Miś odwiedził również dzieci w jędrzejowskich przedszkolach :”Bajkowa ciuchcia”, ”Pod kasztanem”, Przedszkole Nr 1.

dpm01-20171128

dpm02-20171128

dpm03-20171128

dpm04-20171128

dpm05-20171128

 
# Design by : Place your Website.