Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

Spotkanie z Karoliną Wilczyńską

18.05.2018 r. Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Jędrzejowie gościła Karolinę Wilczyńską  - pisarkę  rodem z Kielc , autorkę powieści obyczajowych, ale też trenerkę, terapeutkę . Zadebiutowała utworem „Performens , potem pojawiły się następneWłaśnie dziś właśnie jutro”, seria „Na Kwiatowej”  „Stacja Jagodno” .

Podczas spotkania z czytelnikami opowiadała o tym, w jaki sposób udało się jej spełnić swoje wielkie marzenie o pisaniu , a także o swojej rodzinie, zainteresowaniach , o tym czym jest dla niej pisarstwo, skąd czerpie inspiracje do  kolejnych powieści.

Nakreśliła kulisy powstania swojej debiutanckiej  powieści: „Performens „ i książki „Ta druga”- opowieści o wzajemnych relacjach dwóch kobiet, które przez całe dotychczasowe życie nie potrafiły się porozumieć.  Wprowadziła uczestników w klimat bestsellerowej serii powieściowej „Stacja Jagodno”.

W swoich książkach pisze głównie o kobietach, uczuciach, emocjach, codziennych problemach  i rozterkach, Chętnie odwołuje się do Kielc – swojego rodzinnego miasta  Mówi o sobie – lokalna patriotka, ponieważ akcja jej książek zwykle rozgrywa się w regionie świętokrzyskim.

Pani Karolina ujęła czytelników swoją otwartością, poczuciem humoru i barwnymi opowieściami. Spotkanie było ożywione a dyskusja o emocjach i sile kobiecości była ciekawa i interesująca.

 

sKW1

sKW2

sKW3

sKW4

sKW5

 
# Design by : Place your Website.