Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

Spotkanie autorskie z Joanną Jagiełło

Joanna Jagiełło pisarka, autorka powieści dla młodzieży „Kawa z kardamonem", „Czekolada z chili", "Tiramisu z truskawkami"„ Zielone martensy", wierszy i opowiadań dla dzieci i dorosłych spotkała się z czytelnikami w naszej bibliotece.

Pisarka ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. Przez jakiś czas pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w gimnazjum. Współpracowała z czasopismami "Perspektywy" i "Cogito". Jest redaktorką podręczników do języka angielskiego. Oprócz pisarstwa zajmuje się także malarstwem i śpiewem. Podczas spotkania opowiedziała o swojej pisarskiej drodze, spełnianiu dziecięcych marzeń, inspiracjach, procesie wydania książki, pierwowzorach bohaterów. Tłumaczyła w jaki sposób tworzy historie, mówiła również o tym, dlaczego zdecydowała się kontynuować przygody Linki bohaterki książki „Kawa z kardamonem” .Rozmawiała z młodzieżą o marzeniach i pracy nad ich spełnianiem.

SZJJ-1

SZJJ-2

SZJJ-3

SZJJ-4

 

 

 

 

 
# Design by : Place your Website.